Partner Meble - dystrybutor mebli.

Idź do spisu treści

Menu główne

O firmie

PARTNER MEBLE

Firma PARTNER-MEBLE funkcjonuje od kwietnia 2012. Mimo „młodego wieku”  kooperujemy już z ponad 40 salonami meblowymi. Główny nacisk kładziemy na współpracę z punktami handlowymi oferującymi sprzedaż mebli klientom detalicznym. Naszym celem jest dostarczanie mebli o ciekawym wzornictwie w  konkurencyjnych cenach.  Nie prowadzimy indywidualnej sprzedaży detalicznej oraz internetowej, gwarantujemy uczciwą i rzetelną współpracę. W biznesie i handlu staramy się kierować  zasadami partnerstwa. Spora część prezentowanych modeli znajduje się w ciągłej ofercie magazynowej, skraca to znacznie czas oczekiwania na meble.  Meble dowozimy do punktów handlowych oddalonych maksymalnie 350 km od Gorzowa Wlkp. Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony internetowej i  zapraszamy do współpracy.
 

HOME SOFA

Partner Meble jest autoryzowanym dystrybutorem firmy Home Sofa na województwa lubuskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie i dolnośląskie.

SOFY
Prezentowane tutaj modele wyróżniają się ciekawym wzornictwem i interesującym sposobem łączenia tkanin.

KRZESŁA I STOŁY
W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór stołów i krzeseł. Cechują się one wysoką jakością wykonania i ciekawym wornictwem.


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego